2019.11.25.
Bajnoki mérkőzés: Kelen SC - FC Dabas (1:1)

Újabb pontszerzés

Vasárnap délután Csepelre látogatott NB III-as első csapatunk, ahol a sereghajtó Kelen SC ellen lépett pályára 13 órás kezdettel.

Fotó: Kanizsay Zoltán

Sejtettük, hogy a csepeli stadion játékra szinte alkalmatlan gyepszőnyege nem igen könnyíti majd meg a feladatunkat és ez sajnos be is igazolódott. A fizikai párharcoké volt a főszerep, folyamatos játékról kár lenne beszélni. A döntetlen-szagú összecsapáson sokáig úgy tűnt, egy gól mindenről dönthet, végül mégsem teljesen így alakult. Nagy örömünkre a 85. percben Takács Kornél révén meg tudtuk szerezni a hőn áhított vezetést (0:1), azonban mégsem tudtuk megtartani előnyünket a hármas sípszóig eljöveteléig. A hazaiak ugyanis egy kavarodást követően a 92. percben ki tudtak egyenlíteni, így végül egy szerzett ponttal kellett beérnünk a sereghajtó ellen. Kissé fájó a hajrában kapott gól, mégis a játék összképét nézve igazságosnak mondható a döntetlen.

Időpont: 2019.11.24 (vasárnap, 16:00)
Helyszín: Budapest, Csepel Stadion

Kelen SC - FC Dabas 1:1 (0:0)

FC Dabas: Kersák R (46) - Kovács Á (2), Márton D (5), Szabó B (12), Crkvenjakov D (14), Erős R (17), Csepregi R (20), Fritz A (56), Földes M (73), Eörögh L (77), Popov P (99)

Csere: Czuczi M (1), Sándli M (9), Takács K (15), Kiss D (98)

Gól: Kasza D (92') ill. Takács K (85')