2019.11.23.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas II - Bugyi SE (2:3)

Vereséggel búcsúztunk a hazai publikumtól

Szombat kora délután lejátszotta utolsó bajnoki mérkőzését az FC Dabas II a 2019/2020-as őszi szezonban. Ellenfelünk az a Bugyi SE volt, aki a fordulót megelőzőleg a 3. helyen állt, tehát még a hazai pálya ellenére sem mi számítottunk a párharc esélyesének.

Ez első szűk fél óra góltalanságát megtörve a 28. percben nagy sajnálatunkra megszerezte ellenfelünk a vezetést (0:1), azonban szerencsére gyorsan kapcsoltunk és Fodor Gergely góljának köszönhetően a 30. percben már 1:1 volt az állás. Az eredmény sem a félidő végéig, sem a 60. percig nem változott, ami némi bizakodásra adhatott okot részünkről. A 61. percben azonban ismét előnyhöz jutottak a vendégek (1:2), majd a 79. percben még tovább süllyedt az a bizonyos hajó. Az egykoron az FC Dabas kötelékében álló Kóbor Csaba találata ugyanis már-már azt jelentette (1:3), hogy ismét le kell mondanunk a pontszerzésről. Szerencsére nem adtuk fel még ekkor sem, aminek egy 90. percben szerzett Gáspár Zsombor találat lett az eredménye (2:3). Mivel nem maradt már érdemben idő, hogy egy újabb góllal esetleg pontot mentsünk, így végül 3:2 arányú vereséget szenvedtünk.

A bajnokság hajrája tehát nem sikeredett túl szépre, de nem tehetünk mást, mint egy rövid pihenőt követően kiértékelni a dolgokat, rendezni a sorokat és előre nézve lehetőségeinkhez mérten minél jobban felkészülni a tavaszi szezonra.

Időpont: 2019.11.23 (szombat, 13:00)
Helyszín: Dabas, FC Dabas Sporttelep

FC Dabas II - Bugyi SE 2:3 (1:1)

FC Dabas II: Petrányi J (1) - Horváth K (4), Danyis A (5), Radácsi K (6), Szántó G (8), Fehér Á (11), Fodor Gergely (12), Kovalik R (16), Czili B (19), Kőszegi Z Z (20), Kucsván M (22)

Csere: Gogolák K (78), Farkas Zs (3), Farkas R (9), Isztolyka Á (10), Gáspár Zs (13), Farkas Cs (14), Nyerges P (23)

Gól: Fodor G (30'), Gáspár Zs (90') ill. Nagy-Jáger D (28'), Budai L (61'), Kóbor Cs (79')