2019.11.17.
UP
Edzői értékelés: FC Dabas U14 II - Örkény SE (8:2)

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapat edzője az FC Dabas U14 II hétvégi bajnoki mérkőzését követően az alábbi értékelést adta:

" A szombati napon U13 csapatunk Örkény csapatát fogadta. A mérkőzés elején kiemeltem a srácoknak, hogy a mai napon próbáljunk zártan védekezni, labdaszerzés után 2-3 érintővel kihozni a labdát és abból támadást vezetni.

A srácok az első 20 percben tökéletesen megoldották, ez pedig gólokban is megmutatkozott.

Sajnos 5:0-ás vezetésünk után egy kicsit lazán vettük a védekezést, mert mindenki fejetlenül támadni szeretett volna. Félidőben ezt átbeszéltük. A gyerekek be is tartották és ennek eredményeként a második játékrészben nagyszerű játékkal rukkoltak elő!

Gratulálok minden játékosunknak, mert egyre határozottabban játsszák a játékunkat, illetve egyre több olyan játékelem köszön vissza, amit edzésen gyakorlunk!