2019.10.19.
Bajnoki mérkőzés: Halásztelek FC - FC Dabas II (4:2)

Újabb fájó vereség

A dobogóért küzdő Halásztelek otthonába látogatott szombat délután az FC Dabas II. Riesz Péter csapata nem túl jó formában várhatta soron következő idegenbeli fellépését, de titkon bíztunk benne, hátha pontot vagy pontokat tudunk rabolni a Halásztelek FC otthonából.

Sajnosa papírforma elég hamar bebizonyosodni látszott, mivel szűk húsz perc elteltével már 2:0 arányban vezettek a hazaiak. Szerencsére nem estünk össze, tettük tovább a dolgunkat, aminek meg is lett az eredménye. Egy szerencsés öngóllal és egy Gáspár Zsombor találattal a szünet végére ki tudtunk egyenlíteni (2:2), így bizakodva várhattuk a második játékrészt.

Sajnos sok köszönet nem volt a folytatásban, a 48. percben ismét vezetéshez jutottak a hazaiak (3:2), majd a 83. percben Radácsi Kristóf öngóljával pedig lényegében le is zárult az összecsapás érdemi része (4:2).

Tovább tart tehát mélyrepülésünk, immáron négy mérkőzés óta nem sikerült pontot szereznünk. Ennek köszönhetően pedig nem meglepő, hogy a tabella (nem túl előkelő) 13. pozíciójából várhatjuk a jövő hétvégi folytatást.
A következő fordulóban a sereghajtó Aranyszarvas SE-t fogadjuk, aki ellen nem hibázhatunk, mindegy milyen játékkal, de be kell gyűjtenünk a három pontot.

Időpont: 2019.10.19 (szombat, 14:00)
Helyszín: Halásztelek, Németh Ferenc Sportcentrum

Halásztelek FC - FC Dabas II 4:2 (2:2)

FC Dabas II: Gogolák K (78) - Riesz D (2), Farkas Zs (3), Horváth K (4), Danyis A (5), Kovalik R (6), Holecz D (7), Farkas K (10), Fodor Gergely (12), Gáspár Zs (16), Radácsi K (20)

Csere: Tokics T (8), Farkas R (9), Kőszegi Z (11), Farkas Cs (15), antal D (17), Szőrös M (19), Fodor G (22)

Gól: Tamás D (10'), Viza K (19'), Tamás D (48'), Radácsi K (83' - öngól) ill. Karsay P (27' - öngól), Gáspár Zs (39')