2019.10.12.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas II - Tárnok KSK (1:3)

Fájó hazai vereség

Szombaton délután a tabella utolsó előtti helyezett csapatát, a Tárnok KSK-t fogadta az FC Dabas II. Riesz Péter csapatának lendülete az utóbbi fordulókban kissé megtorpant, de ettől függetlenül mégis bizakodva várhattuk soron következő összecsapásunkat, mivel egy papíron gyengébb alakulattal mérhettük össze tudásunkat.

Jól is kezdtük az összecsapást, Farkas Krisztián 4. percben szerzett találatával ugyanis igen hamar előnybe kerültünk (1:0). Innentől viszont mintha valami megtört volna, mintha elhittük volna, hogy zsebben van a három pont. Ellenfelünk szépen lassan visszakapaszkodott a mérkőzésbe (1:1), majd a 48. percben átvette a vezetést (1:2), a 76. percben pedig egy újabb találattal lényegében le is zárta a mérkőzést (1:3).

Nagyon fájó a vereség, mivel ez egy tipikusan olyan összecsapás lett volna, ahol hazai pályán, esélyesként, egy önbizalom növelő győzelmet kellett volna aratnunk a tabellán elfoglalt helyezések alapján. Ehelyett kaptunk egy nagy pofont, ráadásul most már csupán két pont választ el minket a kieső zónában található tárnoki csapattól.

Bíznunk kell a jobb folytatásban, de dolgunk a következő fordulóban sem lesz egyszerű, mivel a 6. helyezett Halásztelek FC otthonába látogatunk.

Időpont: 2019.10.12 (szombat, 15:00)
Helyszín: Dabas, FC Dabas Sporttelep

FC Dabas II - Tárnok KSK 1:3 (1:1)

FC Dabas II: Gogolák K (78) - Erős R (3), Horváth K (4), Danyis A (5), Holecz D (7'), Radácsi K (8), Farkas K (10), Fehér Á (11), Fodor Gergely (12), Szőrös M (19), Kőszegi Z Z (20)

Csere: Kovács Rick (2), MAta T (6), TokicsT (9), Béres K (15), Nyerges P (16), Farkas R (17), Fodor G (22)

Gól: Farkas K (4') ill. Váradi G (31'), Hrabina Á (48'), VidaP (76')