2019.10.05.
Bajnoki mérkőzés: Ráckeve VAFC - FC Dabas II (6:0)

Gólgazdag mérkőzés...nagy sajnálatunkra

Szombat délután a tabella 4. helyén álló Ráckeve VAFC otthonába látogatott az FC Dabas II. Már az összecsapást megelőzőleg sejthettük, hogy nem igen számíthatunk könnyű mérkőzésre és ez sajnos a 90 perc során be is igazolódott.

A hazai csapat lényegében egy félidő alatt átgázolt rajtunk. A 23. és 26. percben szerzett találataikkal percek alatt tetemes előnyre tettek szert (2:0), majd a félidő zárásaként a 42. és 44. percben újabb két góllal járultak hozzá a 4:0 arányú első félidei eredményhez. Ekkor már sejthettük, ez nem a mi napunk, ebből nem sok jó sülhet ki.

Sajnos a második játékrészben tovább süllyedt a hajó, a hazaiak a 62. és a 77. percben újabb két találatukkal lényegében kiütéses győzelemmé alakították a mérkőzést.

Gyorsan túl kell lépnünk ezen az összecsapáson és készülni a soron következő, Tárnok KSK elleni hazai ütközetre.

Időpont: 2019.10.05 (szombat, 15:00)
Helyszín: Ráckeve, Ráckevei sportpálya

Ráckeve VAFC - FC Dabas II 6:0 (4:0)

FC Dabas II: Gogolák K (78) - Horváth K (4), Danyis A (5), Radácsi K (6), Holecz D (7'), Isztolyka Á (9), Tokics T (11), Fodor Gergely (12), Nyerges P (16), Kőszegi Z Z (20), Fodor G (22)

Csere: Riesz D (2), Farkas K (10), Krizsán L M (15), Farkas Ronald (17), Kovács Rick (19)

Gól: A M Uchenna (23'), A M Uchenna (26'), A M Uchenna (42'), Horák Gy (44'), Horák Gy (62'), D G Kenny (77') ill. -
Kiállítva: - ill. Isztolyka Á (89')