2019.09.28.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas II - Tápiószecső FC (0:2)

A Tápiószecső ezúttal jobbnak bizonyult

Kettes csapatunk szombat délután a középmezőnyben elhelyezkedő Tápiószecső SE gárdáját fogadta. Riesz Péter csapata ezúttal sajnos pont nélkül maradt, mivel 1:0-ás első félidőt követően végül 2:0 arányú vereséget szenvedett.

A vendég csapat a 16. percben szerzett vezetést (0:1), amit a fordulást követően az 57. percben meg is tudott duplázni (0:2), így az utolsó fél órára már-már kilátástalan helyzetbe kerültünk. Sajnos az edzői stábunk helyzetét a mindössze három cserejátékosunk sem könnyítette meg, ennek köszönhetően pedig nem is nagyon tudott belenyúlni a mérkőzésbe, így végül az utóbbi időben szokásosnak mondható pontszerzés is elmaradt.

Sajnos a következő forduló sem ígérkezik túl könnyűnek, mivel az élmezőnyben található Ráckeve VAFC-vel mérkőzünk, ráadásul idegenben.

Időpont: 2019.09.28 (szombat, 16:00)
Helyszín: Dabas, FC Dabas Sporttelep

FC Dabas II - Tápiószecső FC 0:2 (0:1)

FC Dabas II:Gogolák K (78) - Riesz D (2), Horváth K (4), Danyis A (5), Radácsi K (6), Holecz D (7'), Fodor Gergely (12), Béres K (15), Kovács Á Cs (16), Antal D (17)

Csere: Isztolyka Á (9), Farkas K (10), Krizsán L M (20)

Gól: - ill. Csikós J (16'), Nagy B (57')