2019.09.21.
Magyar Kupa mérkőzés: Greenplan Balatonlelle SE - FC Dabas (1:3)

Jöhet a következő forduló

Szombaton délután megkezdte idei szereplését a Magyar Kupában az FC Dabas. NB III-as csapatunk a Balaton déli partjára látogatott, ahol a szintén harmadosztályban szereplő Balatonlelle SE-vel mérte össze tudását.

Jól kezdtük az összecsapást, Erős Ronald találatával ugyanis már a 15. percben meg tudtuk szerezni a vezetést (0:1). Az első félidő zárásaként ráadásul Popov Patrik is betalált, így megnyugtató előny birtokában vonulhattunk a pihenőre (0:2). A második játékrész is jól indult, ugyanis az 56. percben Popov Patrik újabb találatával már három gólosra duzzadt az előnyünk és lényegében a továbbjutást ezzel már biztosítottuk (0:3). Ami azonban mégis némi bosszankodásra adhatott okot, hogy nem sikerült kapott gól nélkül lehoznunk az összecsapást, a hazaiak ugyanis a 80. percben szépíteni tudtak. Szerencsére többre ennél azonban már nem futotta erejükből, így végül magabiztos idegenbeli sikerrel jutottunk tovább a Magyar Kupa legjobb 64 csapata közé.

Esemény: Magyar Kupa mérkőzés
Időpont: 2019.09.21 (szombat, 15:00)
Helyszín: Balatonlelle, Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya

Greenplan Balatonlelle SE - FC Dabas 1:3 (0:2)

FC Dabas: Kersák R (22) - Molnár P (4), Márton D (5), Sánta A (6), Szántó G (7), Fitos L (10), Szabó B (12). Erős R (17), Földes M (73), Eördögh L (77), Popov P (99)

Csere: Czuczi M (1), Kovács Á (2), Riesz D (8), Takács K (15), Csepregi R (20), Fritz A (56)

Gól: Laczkó D J (80') ill. Erős R (16'), Popov P (45'), Popov P (56')