2019.07.13.
Felkészülési mérkőzés: Szolnoki MÁV FC - FC Dabas (3:1)

A Szolnoki MÁV otthonába látogattunk

Szombaton délelőtt lejátszotta második felkészülési mérkőzését az Erős Károly irányította NB III-as első keretünk. A Szolnok vendégeként léptünk pályára és 2:0-ás első félidőt követően végül 3:1 arányú vereséget szenvedtünk.

A hazaiak a 13. percben szerezték meg a vezetést, majd a 35. percben ismét be tudták venni a kapunkat, így a félidő végére kétgólos előnyre tettek szert. A 66. percben aztán Takács Kornél révén sikerült szépítenünk, azonban a 80. percben a hazaiak egy újabb találattal végérvényesen lezárták az összecsapást.

A folytatásra jövő vasárnapig kell várni, akkor a BLSZ II. osztályának bajnoka, a BVSC lesz majd az ellenfelünk, immáron hazai pályán.

Esemény: Felkészülési mérkőzés
Időpont: 2019.07.13. (szombat)
Helyszín: Szolnok

Szolnoki MÁV FC - FC Dabas 3:1 (2:0)
Gól: Takács K