2019.06.02.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas II - Tápiószele SE (2:4)

A Tápiószele SE ezúttal jobbnak bizonyult

Az NB III-as mérkőzés felvezetéseként vasárnap délután 14:30-tól lépett pályára kettes csapatunk a Tápiószele ellen. Riesz Péter tanítványai számára túl sok tétje már nem volt az utolsó fordulónak, hátrébb nem csúszhattunk a tabellán, így nyugodtan készülhettek Danyis Attiláék az utolsó hazai összecsapásukra.

Remekül kezdtük a mérkőzést, Fodor Gergely révén ugyanis már a 6. percben magunkhoz ragadtuk a vezetést (1:0). Innentől azonban már túl sok jó dolog nem történt, amire visszaemlékezhetünk. A vendég csapat előbb a 20. percben kiegyenlített, majd a félidő végéig még további két találatot szerezve jelentős előnyre tett szert (1:3). A fordulást követően Szenes Bence találatának köszönhetően ugyan még megcsillant némi remény az egyenlítésre (2:3), a 79. percben azonban egy újabb vendég találatnak köszönhetően lényegében minden eldőlt (2:4). A hátralevő időben több találat már nem esett, így vereséggel zárta a szezont kettes csapatunk is.

A vasárnapi összecsapástól elvonatkoztatva mindenképpen nagy dicséret illeti az FC Dabas II összes játékosát és stábját, mert az őszi teljesítmény által kialakult már-már reménytelen helyzetből sikerült felállni és egy remek tavasz produkálva végül egészen a 10. helyig menetelt.

Időpont: 2019.06.02 (vasárnap, 14:30)
Helyszín: Dabas, FC Dabas Sporttelep

FC Dabas II - Tápiószele SE 2:4 (1:3)

FC Dabas II: Gogolák K (78) - Bukovszki M (4), Kovalik R (8), Farkas K (10), Kemtyó M (11), Fodor G (12), Nyerges P (13), Crkvenjakov D (14), Kőszegi Z Z (15), Farkas Zs (18), Danyis A (21)

Csere: Prigyeni D (1), Radácsi K (6), Fehér A (9), Tóth L (16), Tokics T (17), Szenes B (19)

Gól: Fodor G (6'), Szenes B (57') ill. Apró J (20'), Apró J (35'), Kiss Á (39'), Pető D (79')