2019.05.03.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas - Szentlőrinc SE (1:2)

Vereséggel zártuk a szezont

Elmaradt a szép hazai búcsú, az idei szezon egyik legnagyobb meglepetéscsapata, a 2. helyen végző Szentlőrinc SE jött, látott és győzött Dabason.

A gól nélküli első félidőt követően a vendégek kerültek előnybe (0:1), szerencsére Fitos László révén a 68. percben sikerült kiegyenlítenünk (1:1), így az utolsó bő 20 percre ismét nyíltá vált az összecsapás. Sajnos a 85. percben a Szentlőrinc újabb találatot vitt be Sebestyén István kapujába (1:2), válaszolnunk a hátralevő idő rövidsége következtében azonban már nem sikerült, így vesztes mérkőzéssel búcsúztattuk a 2018/2019-es bajnoki szezont.

Győzelem esetén a 6. helyet is visszahódíthattuk volna, így viszont még az Iváncsa is beelőzött minket, így végül a 8. helyen zárt NB III-as első csapatunk.

Időpont: 2019.06.02 (vasárnap, 17:30)
Helyszín: Dabas, FC Dabas Sporttelep

FC Dabas - Szentlőrinc SE 1:2 (0:0)

FC Dabas: Sebestyén I (1) - Molnár S (2), Molnár P (4), Szántó G (7), Fitos L (10), Papp Gy (14), Erős R (17), Fritz A (56), Eördögh L (77), Kiss D (98), Seregy T (99)

Csere:Scheilinger Gy (26), Riesz D (8), Holecz D (9), Balanescu D (12), Takács K (15), Földes M (73)

Gól: Fitos L (68') ill. Sili L (56'), Harsányi I (85')