2019.05.19.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas II - Péteri KSK (3:1)

Újabb győzelem

Igen fontos lépést tett szombaton délután kettes csapatunk a szép szezonzárás felé. Riesz Péter legénysége hazai pályán, 3:1-es győzelmet aratott az FC Dabas II-t a tabellán szorosan követő Péteri SK ellen.

Kissé döcögősen indult az összecsapás, mivel nagy meglepetésre a vendég csapat szerzett vezetést a 17. perc környékén (0:1). Szerencsére tettük tovább becsülettel a dolgunkat és ennek meg is lett az eredménye, a 38. percben ugyanis Farkas Krisztián révén sikerült kiegyenlítenünk (1:1). A fordulást követően a 69. percben Fodor Gergely révén tovább tudtuk növelni előnyünket (2:1), majd zárszóként a 93. percben ismét Farkas Krisztián volt eredményes, így végül magabiztosnak is mondható 3:1-es győzelemmel zártuk a szombati napot.

A következő fordulóban Pereg SE otthonába látogatunk, majd a Tápiószele ellen zárjuk a szezont.

Időpont: 2019.05.19 (szombat, 17:30)
Helyszín: Dabas, FC Dabas Sporttelep

FC Dabas II - Péteri KSK 3:1 (1:1)

FC Dabas II: Gogolák K (78) - Riesz D (2), Horváth K (5), Radácsi K (6), Holecz D (7), Kovalik R (8), Fehér A (9), Farkas K (10), Kmetyó M (11), Fodor G (12), Danyis A (21),

Csere: Bukovszki M (4), Tokics T (17), Nyerges P (17)

Gól: Farkas K (38'), Fodor G (69'), Farkas K (93') ill. Laczkó A (17')