2019.04.20.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas II - Bugyi SE (1:2)

A Bugyi elvitte mindhárom pontot

A dobogóra való felkapaszkodásért küzdő Bugyi SE látogatott szombat délután Dabasra. Riesz Péter fiai két győztesen megvívott bajnoki mérkőzést követően ezúttal sajnos pont nélkül maradtak. A vendégek a 39. percben szerezték meg a vezetést (0:1), amit a félidő végéig meg is tudtak tartani, így minimális hátrányból várhattuk a második játékrész alakulását.

A folytatás jól indul, mivel Holecz Dániel révén sikerült kiegyenlítenünk (1:1), így az 59. perctől ismét felcsillant a remény az esetleges pontszerzésre és akár még a győzelemre is, amihez mindössze egyetlen "győztes" találatra volt csupán szükség. A gól meg is született a 67. percben, a dolog szépséghibája csupán az, hogy a Bugyi szerezte (1:2). A hátralevő időben ugyan megpróbáltunk mindent elkövetni, hogy újfent kiegyenlíthessünk, azonban több gól már nem volt ezen a napon csapatunkban.

A papírforma tehát sajnos nem borult, a 4. helyezett Bugyi SE legyőzte kettes csapatunkat. Könnyebb dolgunk a soron következő fordulóban sem lesz, mivel a dobogó legalsó fokán álló Üllő SE ellen mérkőzünk, ráadásul idegenben.

Időpont: 2019.04.20 (szombat, 16:00)
Helyszín: Dabas, FC Dabas Sporttelep

FC Dabas II - Bugyi SE 1:2 (0:1)

FC Dabas II: Gogolák K (78) - Riesz D (2), Danyis A (4), Molnár S (6), Holecz D (7), Seregy T (8), Farkas K (10), Fehér Á (11), Antal D (17), Kiss D (19), Kőszegi Z Z (20)

Csere: Isztolyka Á (1), Horváth K (5), Fehér A (9), Fodor G (12), Bukovszki M (14), Papp Gy (15), Kmetyó M (18)

Gól: Holecz D (58') ill. Kolozsvári L A (391), Gavrea E (67')