2019.01.19.
Felkészülési mérkőzés: Pénzügyőr SE - FC Dabas (2:1)

A Pénzügyőr ezúttal gólerősebbnek bizonyult

Lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését NB III-as első csapatunk. Erős Károly játékosai ezúttal idegenben, a Pénzügyőr SE ellen adhattak tanúbizonyságot jelenlegi felkészültségükről. Ismét több próbajátékos is szerepet kapott, akiknek a sorsa a napokban el fog dőlni.

Ami a támadójátékot illeti, sajnos ezúttal sem sziporkáztunk, nem sikerült egyetlen gólt sem szereznünk, ellenben a hazaiaknak mindkét félidőben sikerült bevenniük a kapunkat, így végül 2:0 arányú vereséget szenvedtünk. Az eredmény azonban még továbbra is csupán másodlagos, jelenleg a megfelelő terhelés és a játékoskeret véglegesítése az, ami az előtérben van.

Esemény: Felkészülési mérkőzés
Időpont: 2019.01.19. (szombat, 14:00)
Helyszín: Budapest

Pénzügyőr SE - FC Dabas 2:0 (1:0)