2018.11.18.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas II - Pereg SE (4:0)

Magabiztos győzelem a rivális Pereg SE ellen

Az FC Dabas II vasárnap délután lejátszotta idei utolsó hazai bajnoki mérkőzését. Riesz Péter csapata azt a Pereg SE-t fogadta, aki ugyan három helyezéssel előrébb állt a tabellán a fordulót megelőzőleg, azonban előnye mindössze három pont volt, így mindenképpen fontos volt számunkra, hogy valami úton-módon otthon tartsuk a három pontot és akkor nem csupán a Pereg SE-t tudjuk beérni, de egyben fel is tudunk zárkózni a középmezőny alsó felébe.

Ennek megfelelően jól is kezdtük az összecsapást. A 10. percben Holecz Dániel szerzett vezetés csapatunknak (1:0), majd szinte a középkezdést követően az NB III-as keretből érkező Sándli Márk góljával máris megdupláztuk előnyünket (2:0). Bő tíz perc elteltével tehát máris jelentős előnyre tettünk szert. A szünetig az eredmény már nem változott, így abszolút optimistán várhattuk a folytatást.

A második félidőben sem tétlenkedtek fiaink, a 47. percben Holecz Dániel (saját maga második, míg csapata harmadik) találatával tovább tudtuk növelni előnyünket (3:0), majd a 64. percben Fodor Gergely is be tudta venni a peregi kaput(4:0), így szűk fél órával a lefújás előtt már lényegében lezártnak volt tekinthető az összecsapás. Megszerzett előnyünket magabiztosan tartani tudtuk, hátul végre stabilak voltunk, így amolyan extraként, kapott gól nélkül sikerült lehoznunk a mérkőzést. Összességében tehát kijelenthető, szépen sikerült elbúcsúznunk hazai publikumunktól.

Az utolsó fordulóban az 5. helyezett Tápiószele otthona látogatunk, ahol reméljük sikerül pontot vagy pontokat rabolva jó szájízzel zárnunk ezt a felemásra sikeredett őszi bajnoki szezont.

Időpont: 2018.11.18 (vasárnap, 13:00)
Helyszín: Dabas, FC Dabas Sporttelep

FC Dabas II - Pereg SE 4:0 (2:0)

FC Dabas II: Gogolák K (78), Riesz D (2), Danyis A (4), Horváth K (5), Tóth L (6), Kiss D (8), Sándli M (10), Fodor G (12), Holecz D (15), Balog B (17), Kőszegi Z (20)

Csere: Isztolyka Á (1), Nagy-Jáger D (7), Fehér A (9), Babos D (11), MAta P (14), Kmetyó M (19), Tokics T (21)

Gól: Holecz D (10'), Sándli M (11'), Holecz D (47'), Fodor G (64) ill. -