2018.09.24.
UP
Edzői értékelés: FC Dabas U19 - Gyöngyösi AK (5:2)

Farkas Krisztián, az FC Dabas U19-es csapatának vezetőedzője a Gyöngyösi AK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta:

"Szerettünk volna a dobogón maradni, ami a végső célunk is. Letámadtuk ellenfelünket, mégsem ebből szereztük meg a vezetést, hanem egyik legnagyobb fegyverünkből, a pontrúgásból. Ismét villant Balogh Boti szenzációs bal lába, szögletét az osztály fejelő királya, Kőszegi Zoli bólintotta a kapuba. Innentől beszorítottuk ellenfelünket, ami góllá érett. Holecz Dani megszerezte első dabasi gólját. Vörös még berúgott egy kipattanót, így végül magabiztos 3:0ás eredménnyel fordultunk.

Kettőt cseréltünk a szünetben. Kicsit leültünk a második félidőben, de így is szereztünk még 2 gólt Pekker révén. Innentől cseréltünk még hármat, amivel a szervezett játékunknak vége is lett. Kapott az ellenfél két tizenegyest, amit be is rúgott. A vége 5:2 lett. Nyertünk, de Tóth Ferenc kollegámmal el kell gondolkozzunk pár dolgon.

Hajrá Dabas! "

FC Dabas U19 - Gyöngyösi AK 5:2 (3:0)
Gól: Kőszegi Z Z (15'), Holecz D (28'), Vörös T (34'), Pekker G L (66'), Pekker G L (71')