2018.09.23.
Bajnoki mérkőzés: Újhartyán VSE - FC Dabas II (2:1)

Vereség egy némileg nosztalgikus összecsapáson

Egy igen furcsa mérkőzésen van túl kettes csapatunk. Riesz Péter játékosai vasárnap délután annak az Újhartyán VSE-nek az otthonába látogattak, ahol a keret túlnyomó része vagy az előző szezonban, vagy egykoron az FC Dabas kötelekében állt.

Az első játékrészben csupán egy gólt láthattak a mérkőzésre kilátogató szimpatizánsok, ráadásul az is a hazaiak nevéhez fűződött. Wrábel Tibor 38. percben szerzett vezetést az Újhartyánnak, ami egészen a szünetig ki is tartott (1:0). A 68. percben aztán Makrai László révén sikerült kiegyenlítenünk (1:1), így bizakodva várhattuk a mérkőzés hajráját. A pontszerzés azonban végül elmaradt, Bukovszki Balázs ugyanis a 83. percben megszerezte a hazaiak második és mint kiderült, győztes találatát (2:1).

Folyatás jövő vasárnap, hazai pályán a sereghajtó Dunavarsányi TE II ellen.

Időpont: 2018.09.23 (vasárnap, 16:00)
Helyszín: Újhartyán

Újhartyán VSE - FC Dabas II 2:1 (1:0)

FC Dabas II: Isztolyka Á (1), Danyis A (4), Horváth K (5), Makrai László (6), Nagy J (10), Mata P (11), Fodor G (12), Bálint M (14), Nagy L (17), Kiss D (18), Kmetyó M (19)

Csere: Kucsák I (3), Nagy-Jáger D (7), Radácsi K (8), Fehér A (9), Kőszegi Z Z (20), Kaltenecker D (21), Gogolák K (78)

Gól: Wrábel T (38'), Bukovszki B (83') ill. Makrai L (68')